Kategóriák
- Újdonságok
- Akciós termékek
- KYOCERA kerámia termékek
- Kyocera kerámia kések, FK fehér pengés sorozat
- Kyocera kerámia kések, FK fekete pengés sorozat
- Kyocera kerámia séf kések
- Kyocera kerámia zsebkések
- Kyocera kerámia szettek
- Kyocera kerámia hámozók
- Kyocera kerámia szeletelők
- Kyocera kerámia örlők és reszelők
- Kyocera kerámiabevonatú edények
- Kyocera kés élezők
- Hasznos kiegészítő termékek
- KYOCERA IRODATECHNIKA
- KYOCERA Irodai kellékek
- EPSON IRODATECHNIKA
- Akciós kellékanyagok
- Tavaszi készletkisöprés
TOP termékek
Termékajánló
Termék részletek
KYOCERA Nakiri kés fekete penge
Megnevezés: Kyocera Nakiri kés
Gyártó: Kyocera FineCeramics
Származás: Japán
Penge méret: 15 cm
Penge színe: fekete
Nyél: műanyag, fekete
Csomagolás: Műanyagházas dobozban.
Gyártó: Kyocera FineCeramics
Származás: Japán
Penge méret: 15 cm
Penge színe: fekete
Nyél: műanyag, fekete
Csomagolás: Műanyagházas dobozban.
-
A Kyocera FK modellek műanyag nyele ergonomikusan kialakított, a nehezebb konyhai feladatoknál is könnyed használatot és gyors eredményt garantál. A kések pengéje fekete, illetve fehér színű. Az FK modellek penge-hossza 7, 5 cm-től a 18 cm-ig terjed. Mind háztartási, mind kereskedelmi és vendéglátó-ipari használatra tökéletesek. A Kyocera kerámia eszközök pengéje cirkónium-oxidból készül. A gyártási technológia leutánozza a természetet, ugyanazokat a folyamatokat és feltételeket létrehozva, amik a gyémánt kialakulását is lehetővé teszik. Az anyag 1500 Celsius fokon hevítve, 3-20000 tonna/m2 nyomással jön létre.
A Kyocera kerámia pengék rendkívül élesek és ellenállóak, élüket 10-szer hosszabb ideig tartják meg, mint más professzionális pengék, beleértve a magas széntartalmú acélokat is. Vegyileg közömbösek, így az étel színe és íze változatlan frissességű marad a szeletelés után is. Sima, polírozott felszínük ellenáll a baktériumoknak és nem lép reakcióba savakkal, olajokkal, sókkal. Kerámiából készülnek, ezért nem barnítják be az ételt, nem adnak át fémes ízt és szagot, és soha nem kezdenek el rozsdásodni. Könnyű súlya az acéléval ellentétben sokkal könnyedebb használatot eredményez még a nehezebb feladatoknál is. Tisztítása könnyű, egyszerűen le kell öblíteni és szárazra törölni.
A japán Kyocera gyár 1984 óta gyártja a kerámia pengés szeletelő késeit és konyhai kiegészítő termékeit, úttörőként bevezetve egy új, high-tech koncepciót a szeletelés világába. Mind az anyag minősége és a gyártási folyamat egy nagyon megbízható, precíz, mégis a modern korok szellemét idéző termékcsaládot eredményez.
-
Cikkszám FK-150-BKWeboldal